Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ermal Fejzullahu bie nė dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ermal Fejzullahu bie nė dashuri   16/9/2008, 03:03

Edhe pse shumė pak flet pėr jetėn e tij private, kėngėtari Ermal Fejzullahu duket se mė nė fund ka rėnė nė dashuri.
Kėngėtari kosovar, i cili sapo ka dalė nga matura, shumė rrallė ėshtė parė nėpėr ndeja i shoqėruar nga vajzat, por siē duket tani Ermali e ka bėrė publike lidhjen me tė dashurėn e tij duke dalė bashkė me tė nėpėr rrugėt e Prishtinės.
Madje ka thashetheme se ai e merr atė nėpėr tė gjitha koncertet, qoftė nė Kosovė apo edhe nė diasporė.
Njė burim ka thėnė pėr telegrafi.com se Ermali ndihet shumė mirė mė tė dashurėn e tij, dhe se emri i tė dashurės ėshtė Ariana.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ermal Fejzullahu bie nė dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: