Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lirimi i pengjeve e bėn Shakiran krenare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lirimi i pengjeve e bėn Shakiran krenare   16/9/2008, 03:05

Superylli i muzikės pop, Shakira, e ka festuar shpėtimin e ish-kandidates pėr presidente tė Kolumbisė, Ingrid Betancourt, dhe lirimin e 14 pengjeve tjerė, duke thėnė se paqja nė vendlindjen e saj ėshtė e arritshme.
Grupi i pengjeve ishin kidnapuar nga FARC (Fuerzas Armadas Revolucionarias Colombianas) dhe ishin mbajtur tė burgosur pėr gjashtė vite.
Lirimi i pengjeve kishte qenė top-temė e medieve botėrore, ndėrsa Shakira nuk ka hezituar ta quajė lirimin e tyre si njė hap tė madh drejt paqes nė Kolumbi.
“Kjo ėshtė njė ditė historike pėr tė gjithė ne, pėr kėtė vend i cili ka vuajtur aq shumė. Mirėpo sot shohim lot gėzimi tė cilat na bashkojnė nė njė pėrqafim tė. Kolumbia sot ēohet nė kėmbė dhe shikon drejt ardhmėrisė me shpresėn pėr paqe, e cila ėshtė shumė afėr”, ka thėnė kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lirimi i pengjeve e bėn Shakiran krenare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: