Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elvana nuk ka qenė e dashura e Getit?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elvana nuk ka qenė e dashura e Getit?   6/10/2008, 18:03

Kėngėtarja, Elvana Gjata, e ka cilėsuar lidhjen e saj me Getoar Selimin, vetėm si lidhje profesionale nė muzikė dhe assesi si lidhje dashurie.
“Kam thėnė disa herė se nuk kam kurrfarė lidhje me Getin dhe se tė gjitha ēka janė folur janė thashetheme”, ka thėnė kėngėtarja Gjata pėr gazetėn “Express”.

Por, sa vlen kjo kur Elvana ishte parė dorė pėr dorė me Getin gjatė spektaklit “Video-Festi Muzikor 2007”, ndėrkaq ata edhe kishin shkėmbyer kritika gjatė tė njėjtit festival nė vitin 2008.

Ndėrkaq, nė lidhje me atė se pse djemtė kosovarė pėlqehen nga vajzat nė Tiranė, Gjata ka thėnė se ndoshta kjo ka tė bėjė me atė se djemtė e Shqipėrisė janė bėrė bajat pėr vajzat shqiptare dhe nga kjo vjen ky cilėsim.

“Megjithatė, tė dy palėt janė tė bukur. Pra, populli shqiptarė ėshtė i bukur”, ka thėnė ajo.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Elvana nuk ka qenė e dashura e Getit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: