Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Richards dhe Sheen mė nė fund tė lumtur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Richards dhe Sheen mė nė fund tė lumtur   6/10/2008, 18:08

Ēifti i ndarė prej kohėsh, Charlie Sheen dhe Denise Richards, janė ndarė tė kėnaqur me rezultatet e seancės sė fundme gjyqėsore nė lidhje me kujdestarinė pėr dy vajzat e tyre.
Richards dhe Sheen tė cilėt janė ndarė qė nė vitin 2006, vazhdimisht kanė kėmbyer ofendime ndaj njėri-tjetrit me javė tė tėra. Mirėpo pas takimit nė gjyq, tė dy kanė deklaruar se janė tė lumtur me vendimin pėrfundimtar.

“Charlie ka qenė shumė i mirė dhe shumė i kėnaqur me mėnyrėn se si ėshtė zgjidhur ēėshtja e kujdestarisė me dy vajzat”, ka thėnėn pėrfaqėsuesi i Sheen.

Edhe Richards ka deklaruar se ėshtė e lumtur me vendimin e gjyqit duke pasur parasysh se gjithēka duhet bėrė pėr tė mirėn e fėmijėve

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Richards dhe Sheen mė nė fund tė lumtur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: