Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sėmundja vdekjeprurėse e Winehouse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sėmundja vdekjeprurėse e Winehouse   6/10/2008, 18:20

Amy Winehouse mund tė vdesė vetėm pas tre muajsh pasi ka zhvilluar njė sėmundje tė rėndė tė mushkėrive tė njohur si emfizema
Kėngėtarja e hitit, “Rehab”, e cila nė fillim dyshohej tė jetė e sėmurė nga tuberkulozi ėshtė diagnostikuar me emfizemė, dhe tani duhet tė qėndrojė nė karrocė dhe tė mbajė me vete oksigjen shtesė i cili do t’i ndihmojė pėr tė marrė frymė nėse sėmundja pėrkeqėsohet.

“Nuk ėshtė e drejtė qė kjo tė jetė jeta e vajzės sime tė bukur 24-vjeēare. Mirėpo nėse droga pėr tė ėshtė mė e rėndėsishme se frymėmarrja atėherė le tė jetė kėshtu. Mjekėt i kanė thėnė se nėse edhe njė herė i kthehet drogės ajo do tė vdesė”, ka thėnė babai i saj, Mitch.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Sėmundja vdekjeprurėse e Winehouse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: