Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nora Istrefi, pushime nė Ohėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nora Istrefi, pushime nė Ohėr   6/10/2008, 18:25

Zhvendosja e radhės e Nora Istrefit nė Maqedoni, ka zgjatur pak mė shumė jo vetėm pėr arsyet e videoklipit tė saj tė ri, por edhe pėr pak ditė pushime.
Ajo gjendet nė Ohėr tė Maqedonisė me tė fejuarin e saj prej disa ditėsh, ndėrkohė qė ka lėnė nė pauzė realizimin e videoklipit, i cili ėshtė duke u realizuar nga njė prej regjisorėve mė tė mirė serbė. Kėngėtarja pritet qė tė hedhė nė tregun muzikor klipin e saj mė tė ri, ndėrkohė qė nė vjeshtė, ka planifikuar qė tė lanēojė edhe albumin e saj tė ri, i cili vjen dy vjet pas albumit “Opium”, i cili u prit mjaft mirė nga publiku.

Ajo zyrtarizoi nė maj lidhjen e saj dashurore prej mė shumė se dy vjetėsh me Robertin, njė artist i njohur nga Kosova.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nora Istrefi, pushime nė Ohėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: