Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna angazhon avokate pėr divorc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Madonna angazhon avokate pėr divorc   6/10/2008, 18:30

Madonna ka angazhuar tė njėjtėn avokate pėr divorc, e cila e kishte pėrfaqėsuar nė gjyq Sir Paul McCartneyn, pasi qė ajo pėrgatitet pėr ndarje ligjore nga Guy Ritchie.
Kėngėtarja e hitit, “4 Minutes”, ka qenė e impresionuar me mėnyrėn se si avokatja, Fiona Shackleton, e ka zgjidhur ēėshtjen e divorcit tė ish-anėtarit tė grupit “The Beatles”, dhe pėr kėtė arsye dėshiron qė ajo ta udhėheq ēėshtjen e saj kundėr Guy Ritchiet.

“Madonna gjithnjė kėrkon mė tė mirin nė cilėndo fushė qė ėshtė e interesuar. Ndėrsa nė kėtė rast, Fiona Shackleton ėshtė mė e mira”, ka thėnė njė mike e Madonnės pėr gazetėn britanike, Daily Mirror.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Madonna angazhon avokate pėr divorc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: