Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dashuria mbretėrore e Pamelės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dashuria mbretėrore e Pamelės   6/10/2008, 19:04

Mediat amerikane kanė shkruar se Pamela Anderson ėshtė nė lidhje dashurie me njė anėtar tė familjes mbretėrore tė Abu Dhabit.
Ish-bukuroshja e serialit “Baywatch” ua ka zbuluar emrin e tė dashurit vetėm disa miqve tė saj, megjithatė edhe kjo informatė ka qenė e cekėt, pasi qė aktorja e ka thirrur atė me nofkėn Milk-Sheik.

41-vjeēarja ėshtė takuar me tė dashurin e saj sa ishte nė Abu Dhabi nė qershor pėr fondacionin, “Make a Wish”.

“Ai ėshtė shumė i bukur dhe Pammie dukej shumė e lumtur”, ka thėnė njė burim pėr E! Online.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dashuria mbretėrore e Pamelės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: