Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Greta Koēi, zbulohen imazhet seksi nė plazhin e Dhėrmiut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Greta Koēi, zbulohen imazhet seksi nė plazhin e Dhėrmiut   6/10/2008, 19:14

Nėse ka njė kėngėtare, e cila ka ecur nė rrugėn e duhur pėr t’u bėrė e famshme nė njė kohė rekord dhe natyrisht, pėr ta konvertuar kėtė famė edhe nė tė ardhura tė mira, ajo ėshtė Greta Koēi. Nuk i ka mbushur akoma 17 vjeē, ekzaktėsisht i mbush nė fund tė shtatorit tė kėtij viti, por ka bėrė pėr vete njė masė tė gjerė dashamirėsish tė muzikės sė lehtė dhe asaj popullore.
Plazhet e gjithė Shqipėrisė kėsaj vere kanė shijuar prezencėn e kėsaj vajze tė talentuar e cila nė axhendėn e saj tė ngjeshur gjente kohė pėr lokalet buzė detit nga veriu nė jug. Nė njė nga stacionet e radhės, nė Himarė, patėm rastin qė ta dėgjonim edhe ne, disa gazetarė tė “Panorama”, tė cilėt ishim atje me pushime. Taverna “Potam”, megjithėse me hapėsirė tė bollshme, atė natė dukej mė e vogėl se kurrė. Hapėsira brenda rrethimit ishte mbushur me njerėz, tė cilėt i kishin ulur pretendimet duke ndenjur nė kėmbė, mjafton tė ndiqnin Gretėn live. Por ndėrkohė kėrkoheshin bileta pėrsėri. Ajo natė ishte e jashtėzakonshme. Plot pesė orė live, Greta elektrizoi ambientin, duke bėrė qė pushuesit ta prisnin me padurim herėn tjetėr. Ndėrkohė paparaci ynė kėrkonte tjetėr gjė. Shpresonte qė nė njė moment sado tė shkurtėr Greta tė dilte nė det pėr t’i bėrė kėshtu “kurthin” e radhės. Tė nesėrmen e koncertit, edhe pse me pak orė gjumė, diku nga dreka kur edhe ēadrat kishin filluar tė boshatisesin nga pushimi i drekės, duket Greta. Si gjithmonė e shoqėruar nga familjarėt, por edhe nga truproja i saj. Pikėrisht kėtė moment po priste paparaci ynė. I vendosur nė njė vend ku ai ishte i bindur se, nuk do tė zbulohej nga askush, gjithēka tashmė ishte gati. Tundim i madh pėr tė parė njė Gretė ndryshe, aq mė shumė qė ne ia kishim kėrkuar njė set fotografish vere dhe ajo nuk kishte pranuar, natyrisht duke na pėrcjellė me shumė elegancė e duke na thėnė se, nuk kishte kohė. Tani mesa duket, kishte ardhur momenti. Sapo Greta zhvishet fillojnė shkrepjet e para, mė pas tė tjera akoma. Kur pas rreth njė gjysmė ore, njė dorė qė e kap fort nga mbrapa, i lė tė kuptojė se gjithēka po merrte fund. Truproja i Gretės e kishte pikasur paparacin tonė dhe i kėrkonte tė fshinte fotot, tė cilat po i bėnte pa lejen e tyre. Paparaci kundėrshtonte duke i thėnė se ajo ishte puna e tij. Situata degjeneroi gati nė njė dhunė fizike dhe paparaci pranoi tė fshijė fotot. Kaq, dhe duket se gjithēka mori fund ndėrkohė qė kėngėtarja vazhdonte tė bėnte plazh pa marrė vesh ē’bėhej. Nėse sot Greta do shohė fotografitė e saj tė botuara nė gazetė, ne i kėrkojmė ndjesė qė u futėm nė privatėsinė e saj, por gjithashtu i themi truprojės se falė teknologjisė sė pėrparuar, fotot edhe pse fshihen ruhen gjithmonė diku tjetėr nė aparat.

Dhe ja ku janė disa prej tyre. Nė fund tė fundit ia vlente tė shikoje Gretėn me rroba banjo. Vajza e cila na ka bėrė gjithmonė pėr vete me imazhin e saj ujė e sapun, tani me siguri do tė zgjojė fort imagjinatėn e meshkujve, pasi ajo ėshtė edhe njė femėr shumė sensuale. Tashmė, Greta nuk ėshtė mė fėmijė, por njė shtatėmbėdhjetė vjaēare e talentuar por dhe shumė tėrheqėse.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Greta Koēi, zbulohen imazhet seksi nė plazhin e Dhėrmiut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: