Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēilli serioze?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēilli serioze?   6/10/2008, 19:34

Seksi kėngėtarja, Ēiljeta Xhilaga, duket se ka filluar tė sistemohet nė jetė dhe t’i pėrkushtohet tė dashurit tė saj.
Hitbėrėsja e kėngės “Puēi Puēi” nė bashkėpunim me Ingrid Gjonin, kohėve tė fundit shihet vetėm nė krahėt e tė dashurit tė saj, Romeo, ndėrsa ka lėnė anash daljet ‘e ēmendura’ me shoqet e saja nėpėr klubet e natės nė kryeqytetin shqiptar.

Ēilli ka pasur njė verė shumė tė ngarkuar nėpėr lokalet bregdetare me ē’rast i ka lėnė tė kėnaqur vizitorėt me joshjen e saj, mirėpo nuk ka pasur kohė pėr vetveten, prandaj siē duket tash po e shijon jetėn e saj.

Historia e dashurisė sė Ēiljetės me Romeon ėshtė njėra nga mė tė gjatat te VIP-at, kur kihet parasysh se kėngėtaret e reja nė Shqipėri kalojnė shumė shpesh nga njė lidhje nė njė tjetėr.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ēilli serioze?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: