Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Video Klipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Video Klipe   30/10/2008, 04:59- 123.. -

2die4


2Po2


7me7


- A -


A-Connection


Adelina Berisha


Adelina Ismajli


Adelina Thaqi


Adem Mehmeti


Adem Ramadani


Adrian Gaxha


Adriatik Lota Tiki


Aferdita Demaku


Afrim Muqiqi


Alban Skenderaj


Alberie Hadergjonaj


Albert Popaj


Albina Jakupi


Alma Bektashi


Altuna Sejdiu


Andi DJ


Andron Randobrava


Anila Mimani


Antigona Rrustolli


Anxhela Peristeri


Ardit Gjebrea


Arta Bajrami


Artan Kola


Aurora


- B -


Bardhyl Sumaj


Bastri Ibishi


Behare Shala


Benet Kaci


Berkani


Bertan Asllani


Besa


B.F.P


Big G


Big Mama


Bleona Qerreti


Blero


Boom Girls


- C -


Chica


Cobra


- D -


Daligs NR


DJ Blunt feat K-OS & Bardool


Dorentina Disha


Duda


Down Town


- E -


Eda Zari


Edona Llalloshi


Ego Band


Ejup Rexha


Eliza Hoxha


Elvana Gjata


Emira Ademi


Era Corrupted


Eranda Libohova


Erion Korini


Ermal Fejzullahu


Ermal Mamaqi


Eroll Murati


Etno Engjujt


- F -


Fatime Kosumi

Fevzije Berani

Flori

- G -

Ganja

Gem Belushi

Genta Ismajli

Gili

Gresa Behluli

Greta Koci

Gold AG

Gjyle Qollaku

Gjyste Vulaj

- H -

Hana Band

Hekuran Krasniqi

Hana Band

Hudra

- I -

Ilir Shaqiri

Ingrid

Ingrit Gjoni

Irena

Irma Libohova


- J -

Jehona Sopi

Jericho


VideoKlipe Indisht

VideoKlipe Turqisht

VideoKlipe Rrumanisht

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Video Klipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: 100% Video-
Kėrce tek: