Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Olsi dhe Najada nuk janė ndarė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Olsi dhe Najada nuk janė ndarė?   30/10/2008, 18:00

Edhe pse janė pėrhapur spekulime pėr ndarjen e ēiftit nga 'reality shou' "Big Brother", Olsit dhe Najadės, shoqja e tyre Romina thekson se ajo nuk ėshtė nė dijeni pėr kėtė gjė.
Unė e di se ata vazhdojnė tė jenė bashkė, madje e di se e kanė marrė edhe njė shtėpi tė pėrbashkėt me qira, por ndoshta janė thashetheme, nuk jam e sigurt”, ka thėnė Romina.

Ajo ka shtuar se sa herė qė flet me Olsin e pyet pėr Najadėn dhe ai i tregon se ēfarė ėshtė duke bėrė, dhe nga kėtu ajo e bazon idenė se dy miqtė e saj nga shtėpia janė bashkė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Olsi dhe Najada nuk janė ndarė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: