Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Labels or Love, Single or Married

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Labels or Love, Single or Married   4/11/2008, 18:26

Fergie (Stacie) Ferguson dhe Josh Duhamel, mund te martohen ne qershor 2009. Dashuria e tyre mesa duket ka marre permasa te reja. Dyshja, qe zyrtarizoi lidhjen Krishlindjen e Kaluar, mendojne te hedhin hapin e madh, dhe nuk ka periudhe me te mire per kete sesa vera.
- “Fergie tashm’ ka filluar te mendoje seriozisht planifikimin e dasmes. Gjithashtu po punon me Karl Lagerfeld (Chanel) per fustanin e 'endrrave' te saj" " shkruajne revistat amerikane.

E mesa duket edhe pse ne kenge zgjedh objektet dhe jo dashurine, ne jeten e vertete, eshte ndryshe shume ndryshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Labels or Love, Single or Married
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: