Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bono flet per zgjedhjet ne SHBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bono flet per zgjedhjet ne SHBA   4/11/2008, 18:39

Lideri i U2, Bono Vox, ėshtė i perqendruar ne zgjedhjet presidenciale qe do te mbahen te marten, 4 nentor me SHBA. Ai thote se kjo do tė jetė njė mėnyrė e shkėlqyeshme pėr tė ndryshuar imazhin e Amerikės ne bote. Ylli i muzikės ka qenė anti-George Bush dhe mirėpret ndėrrimin e liderit tė popullit amerikan.

Pavaresisht se nuk eshte shprehur pro kujt kandidati eshte, duket qe peshorja ne anen e Vox, anon nga demokrati Obama. Republikanet sjellin vetem lufte.

Nderkohe vazhdoni te votoni per sondazhin ne faqen e TAR se kush duhet te jete presidenti i 43 i SHBA-ve. Keni kohe deri te henen, ku rezultatet finale do te diskutohen ne programin e mengjesit Wake Up.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bono flet per zgjedhjet ne SHBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: