Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Presidenti Sejdiu mbėrrin sot nė Tiranė.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Presidenti Sejdiu mbėrrin sot nė Tiranė.   4/11/2008, 18:56

Presidenti i Kosovės, Fatmir Sejdiu, mbėrrin sot nė vendin tonė pėr vizitė dy ditore, me ftesė tė kolegut Bamir Topi. Ndalesa e parė ėshtė Pallati i Brigadave, ku dy kryetarėt, tė shoqėruar nga delegacionet respektive do tė zhvillojnė bisedime. Nė fokus janė marrėdhėniet dypalėshe, si dhe ecuria e njohjes sė pavarėsisė sė Kosovės. Mė tej, Sejdiu do tė mbajė njė fjalim nė kuvend, pėr tė vijuar takimet me kryeparlamentaren Topalli e kryeministrin Berisha. Ndėrkaq, nesėr, nė ditėn e dytė tė qėndrimit nė Shqipėri, presidenti kosovar, ndalon nė Shkodėr, si dhe do tė inspektojė punimet nė segmentin Rrėshen-Kalimash, pjesė e rrugės strategjike Durrės-Kukės-Prishtinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Presidenti Sejdiu mbėrrin sot nė Tiranė.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: