Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 SHBA, Obama kryeson ndaj McCain.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: SHBA, Obama kryeson ndaj McCain.   4/11/2008, 18:57

Kandidati demokrat pėr presidencėn amerikane Barak Obama ka kaluar 11 pikė pėrpara rivalit tė tij republikanit MekKejn. Kur tashmė votimet nė SHBA, janė cėshtje orėsh, Gallup nė sondazhin e tij tė realizuar me 3 mijė e 50 persona, njofton se Obama mbėshtetet nga 55% e amerikanėve, kundrejt 44 % tė MekKejn. Sondazhi u realizua nga data 31 tetor deri me 2 nėntor. Ndėrkaq dy kandidatėt Obama dhe MekKejn do tė jenė protagonistė nė rrjetin sportiv Ej Si Pi EN. Nė pushim tė njė ndeshje futbolli, rivalėt do tė intervistohen nga njė gazetar sportiv. Nė pėrpjekje tė fundit tė fushatės ata po pėrpiqen tė sigurojnė votat e atyre qė janė ende tė pavendosur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
SHBA, Obama kryeson ndaj McCain.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: