Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Engel: Mitrovica, pjesė e pandarė e Kosovės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Engel: Mitrovica, pjesė e pandarė e Kosovės   4/11/2008, 19:02

Mitrovica ėshtė pjesė e pandarė e Kosovės dhe as njė centimetėr nga territori i kėtij shteti nuk do tė ndahet, pavarėsisht problemeve qė ka tani atje. Deklarata ėshtė bėrė nga kongresmeni demokrat, nė Nju Jork-ut, Eliot Engėll, sipas tė cilit, Serbia vazhdon tė tentojė ndarjen e Kosovės, humb kohė dhe rrezikon integrimin e saj nė Europė. Ai e quajti sukses tė pakontestushem, njohjen e deritanishme tė Kosovės nga 52 shtete, pėrfshirė shtetet mė tė mėdha e tė fushqishme tė botės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Engel: Mitrovica, pjesė e pandarė e Kosovės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: