Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Maqedonia, akuzon pėr shpėrdorim policėt nė Qafė-Thanė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Maqedonia, akuzon pėr shpėrdorim policėt nė Qafė-Thanė   4/11/2008, 19:04

Ministria e brendėshme maqedone ka ngritur akuza penale pėr 42 policė, nė vendkalimin kufitar tė “Qafė Thanės”, me Shqipėrinė. Sipas njoftimit, policėt akuzohen se kanė shpėrdoruar detyrėn, dule lejuar hyrjen e mjeteve tė rėnda tė transportit, nga Shqipėria nė Maqedoni, nė shkelje tė rregullave, nė periudhėn 2005-2007. Policia vė nė dukje, se pun onjėsit e akuzuar, i kanė shkaktuar shtetit njė dėm ekonomik, qė i kalon 45 mijė eurot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Maqedonia, akuzon pėr shpėrdorim policėt nė Qafė-Thanė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: