Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Klinton: Duke votuar Obamėn shkruhet njė faqe e historisė ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Klinton: Duke votuar Obamėn shkruhet njė faqe e historisė ..   4/11/2008, 19:11

Senatorja e Nju Jorkut, Hilari Klinton iu kėrkoi simpatizantėve tė saj, tė shkruajnė njė faqe tė historisė amerikane, duke votuar nesėr pėr Barak Obamėn. Ajo dhe bashkėshorti, Bill Klinton bėnė thirrje pėr pjesėmarrje masive, nė kėto votime. “Ju kėrkoj tė bashkoheni edhe njė herė pėr Barak Obamėn dhe Xho Bajdėn. Tė pėrdorim ēdo orė dhe ēdo minute, pėr tė bėrė gjithēka mundemi, pėr tė ndihmuar tė zgjedhim njė kandidat demokrat nė Shtėpinė e Bardhė”, theksoi ish zonja e parė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Klinton: Duke votuar Obamėn shkruhet njė faqe e historisė ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: