Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pėr tė gjithė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pėr tė gjithė!   17/11/2008, 18:26

Tė nderuar debatues dhe bashkėbisedues tė ketij nenforumi!
Temat qė hapen pėr debat , kėrkojnė njė seriozitet dhe trajtim tė temave nė njė rrugė, e cila na sqaron diqka me shumė pėr jeten shoqerore , problemet , kėshillat sygjerimet , et etj?!
Mos pėrmbajtja nė temė nuk nxjerrė asgjė tė mirė , por vetem ngacmon edhe vetė perspektiven personale tė autorit i cili/a pret nga tema e hapur qė tė debatohet ashtu se si kerkohet dhe pritet , me aq sa njeriu ka mundesi dhe dituri..
Do tė ju kisha lutur , qė mundesishtė tė jemi sa mė tė pėrmbajtur nė temat e hapura pėr debat dhe se, me bashkpunimin e juaj inteligjent dhe shoqerorė tė i ikim fshirjes sė postimeve tė cilat dalin jashta temes,pėrndryshe pėr shkak tė korrektesis , diskutimet e dalura jashta temes do tė jenė tė fshira

ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pėr tė gjithė!   15/1/2009, 00:48

Nese jeni te afte per t'i perballur temat ose te pakten te komentoni rreth tyre me nderime te medha do jeni te mirpritur te kontriboni rreth ketij dhe cdo forumi tjeter. Ju mund te kontriboni duke dhene opnionin tuaj rreth cdo teme apo te pakten rreth temes per te cilen keni me shum eksperience ose njohuri te pergjithshme. Nese mendoni se menimi juaj ndeshet me nje mendim te shkruar ne ndonje teme mund ta shprehni mendimin tuaj duke e kundershtuar nje opinion tjeter, por ne asnje menyr nuk duhet bere kjo duke ofenduar bashkebiseduesin ose duke e fyer ne menyre indirekte. Perndryshe nese perdoren armet ofenduese komenti juaj do te fshihet krejtesisht dhe ju nga staffi keshillues i formit do merrni nje verejtje. Nese perseri e persisni ateher do refuzohet vizita juaj ne forum.
So Be Careful...!!!

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pėr tė gjithė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: