Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ankesa/Sugjerime/Kritika !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   17/11/2008, 18:36

Tė Nderuar Vizitor Te FOrumit Albania.forumotion.com Pik se Pari Ju Pershendes Dhe Ju Deshiroj Qaste Dhe Argetim T`Kendshem Ne Mesim Ton.

E Hapa Ket Tem Vetem Per Ju :: Kur T`Keni Ndonje Ankes Sugjerim. Kritik, Ankesh Ose ndonje Send T`Jeter Ju kisha Lut Qe KETU T`Gjitha Shenoni Edhe Do T`Jemi Ne At Gjendje Qe T`ju Pergjigjem Me Shum Senqiritet.

Qdo Ankesh Sugjerim Apo Kritik Osht e Mirseardhur Tek Ne .. Dhe Dot Mundohemi Me Plot Sinqeritet Qe Te Zgjidhim T`Gjitha Se Bashku Sepse Mundet me Ndodh Qe Edhe Ne Staffi Albania.forumotion.com Qe Edhe Nganiher Te Bejm Ndonje Gabim.. Mirpo Nje Gje Te Jemi Te Qart Se Nese Mendon Ndonjeri Nga Ju Se JU Kemi Ber Diqka Me Qellim Ather Gaboni ..

Qdo Fshirje E Temave Apo Diqka T`jeter Osht Ne Konform Te Rregullave Te Forumit .Sepse Mund Te Ndodhemi Edhe Tek Ndonje Mosmarrveshje Apo Diqka Te Till.

Qdo Ankes Osht e Mirseardhur Tek Ne Sepse Ankesat E Juaja Neve NA Ben Qe Ta Bejm Punen Mir e Ma Mir Edhe T`Jemi Vetem Ne Sherbimin E Juaj Vizitor Te Nderuar


Ather Ju Kisha Lut Qe Per Qdo Send Ju Lutem Shenoni Ketu Edhe Do Ti Zgjidhim te Gjitha Se Bashku.


Me Rrespekt Staffi : Albania.forumotion.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 48
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   8/12/2008, 17:51

Per menimin tim portali , duhet te ishte me i thjeshte ,jo kaq i ngarkuar,qe te kuptohet nga te gjithe.. Antaret qe jane ne linje duhet te shkruhen me germa me te medha ,po ashtu dhe temat e fundit ,te jene stabel ,dhe te zene nje pjese me te madhe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   9/12/2008, 00:15

ajdeiktani Flm per Sugjerimin tuaj, Mbrenda kohes do diskutohet propozimi yt nga ana e Staffit.
Qdo te mir...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 48
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   9/12/2008, 08:31

Flm. per pergjigjien..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   9/12/2008, 18:53

Ska perse Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   11/12/2008, 00:27

Un e kam nje kerkeseee Rolling Eyes
Saiperket Smilies\emocione .. Ban me i "pertri" pakezz !? Ose me i shtu edhe do ,flm! Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   11/12/2008, 21:06

Po edhe un mendoj qe osht ide e mir, por fjalen e fundit e kan adminat
Do shohim se qfar do vendos staffi.
ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   11/12/2008, 23:13

Ok do presim, ndoshta na degjon dikushii duartrokitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   13/12/2008, 16:50

Op hmmm siq po kqyr mduket ja paskan nis punes smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   24/12/2008, 22:56

Pse kur shenon ne forum , nese gabon apo diqka te tille, per antar te regjistruar, DUHET te ket nje opcion per te bere delete !! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Edi qe ma heret ka qen kjo mundesi, tash me jo , ju lutem te keni parasysh kete gje, kerkoj qe te kthehet prap ai opcion ne forum !!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   25/12/2008, 21:20

Esht e vertet qe opsioni per te modifikuar dhe fshire ka qene e aktivizuar ne ket forum.
Do te mundohem te shpjegoj me disa pika pse tash eshte e deaktivizuar ky opsion.


1. Cdo antar kur poston diqka edhe pastaj behet pishman e modifikon mesazhin duke mos mar parasysh se qfar pergjigje kan dhen antaret, me ket modifikim e humbin kuptimin pergjigjet (psh: dikush poston "Si do jet dita e neserme e ngroht ose e ftoht , replikat do bazohen ne kete pyetje. Dhe tash antari e modifikon pyetjen e ben psh keshtu: "Hahah nuk ju kam pyt per naten per diten po per dashurin"). Ne fakt ai tallet me antaret, pse? Sepse ne administratoret ja kemi dhen ate te drejt.

2. Qdo antar E kishte te drejten te fshije mesazhin qe e postonte. Tash psh behen 2220 mesazhe nga nje antar dhe nese nervezohet me dike ai per disa min i fshin te gjitha mesazhet te cilat jane postuar me vite.

3. Dhe ne fund, nese editohen (modifikohen) mesazhet e antareve nga vet anetaret ateher nuk ka pse te ket ne forum Moderator, Super Moderator dhe Administrator.

Nese keni perseri Probleme ose nuk e keni te qarte kete qe e kam shenu une mund ta vizitoni Pyetsorin.

Me nderime Admin.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   25/12/2008, 22:05

Pershendetje per te gjith.
Une nuk do e zgjas shume, mendoj qe Admin eshte plotesisht ne te drejt. Vertet kan ndodhur kshtu gjera te cilat i ka permendur Admin
Dhe mund me thon lirisht qe ne asnje forum nuk eshte e lejume te editohen mesazhet nga vet antaret.
Ju flm per vemendjen Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   25/12/2008, 22:46

Ok sidoqofte kjo eshte nje munges te une, edhe mundeni te beni per 24 ore qe te kish te drejt te fshish sa paku. nuk me pelqen fare kjo qe e keni ba kshtu !!!!!!!!!!! Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   26/12/2008, 03:01

Hello te gjithve une mendoj qe Adminat din qka bajn edhe nuk besoj qe ata gabojn por nuk thom se edhe Borabardh s'esht ne te drejt. Dhe i kisha lut Moderatoret qe kur shohin gabime te tilla te marin masa e jo te rin me dur kryq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   26/12/2008, 21:38

Hmmm sa e di une nuk egziston ky opsion qe per 24 ore te mund te fshish dhe editosh tema. Gjithsesi do kqyrim se qfar do Thuan Adminat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   26/12/2008, 21:41

Albulena ma mir trego fakte ku moderatoret nuk e kan kryer punet e tyre, une sa e di moderatoret kan qen 100% te sakte sa i perket punes te moderatorit. Ju flm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   27/12/2008, 01:15

Nejse nuk eshte nevoja ktu te ballafaqohem me probleme te cilat nuk jan ne pytje ! Askush nuk po iu thot qe skeni bere pune te mire . Shume forum i shkelqyshem eshte , Ajo eshte nje kerkesh te cilen dua qe ta ktheni ne forum edhe kaq. Mjafton me nje po ose nje jo . Nuk ka filozofi tjeter ketu !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   27/12/2008, 04:21

Pershendetje, Sa i perket kerkesave per kthimin e opsionit e cila do lejonte editimin dhe fshirjen nga vet antari me keqardhe e thom kjo nuk mund te ndodhe dhe besoj se per kte nuk do t'na fajsoni ne pasi qe mė besoj se i dini shkaqet sepse ju a kemi treguar ne ata gjere e gjat (me shembuj).

Nuk egziston opsion i tille e cila do lejonte edit dhe fshirje te temave vetem per 24 ore, nga momenti kur postohet tema.

Per ti shmangur gabimeve te cilat ndodhin kur ju i postoni temat, ju kisha rekomanduar "Para se ta shtypni Butonin Sent njeher shtypeni Butonin Preview ky buton mundeson shikimin e temes se si do duket ajo ne moment kur ju do e postoni.

Me nderime Admin

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   12/1/2009, 03:15

Kam ni pytje pse kur e hap portalin ajo hapet shum ngadal, ju kisha lut mem dhen pergjigje sa me shpejt Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   12/1/2009, 17:09

Portali nuk hapet Ngadal po ajo hapet shum shpejt, kontrolloje ni her shpetsin e internetit po ashtu skenoje ni her pc-n sepse ka mundesi qe te kesh probleme per shkak te viruseve .

ProfessionaL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   15/1/2009, 00:21

Bjonda Flm per pyetjen.. Sa i perket Portalit ajo hapet shpejt siq edhe duhet te hapet, ndodhe tek disa persona qe hapet me ngadal kjo mund te ndodhe per shkak te shpejtesise te internetit ose per shkak te viruseve te cilet kane hyre ne pc-ne tuaj, ju kisha rekomanduar ta skenoni pc-ne tuaj dhe nese perseri e keni problemin e njejt atehere ta formatoni krejt pc-n. Kur ta beni kete siguroheni te keni Antivirus ne pc dhe mos haroni se duhet ta aktivizoni ate cdo her ne momentin kur e kyqni pc-n.
Faleminderit per Vemendjen.

Albania Team

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   15/1/2009, 04:54

AdmiraL flm shum shum per ndihmen me siguri shkaku asht ajo mpuqqqqq Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ankesa/Sugjerime/Kritika !   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankesa/Sugjerime/Kritika !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: