Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Agolli, kritikon marrėveshjen pėr ndėrtimin nė Jug tė vendit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Agolli, kritikon marrėveshjen pėr ndėrtimin nė Jug tė vendit   23/11/2008, 03:08

Shkrimtari i njohur Dritėro Agolli, kritikoi sot marrėveshjen, pėr ndėrtimin nė Jug tė vendit tė varrezave tė ushtarėve grekė tė rėnė nė territorin shqiptar gjatė Luftės Italo-Greke, tė viteve ’40-41. Lidhur me dokumentin e nėnshkruar mes Ministrive tė Jashtme tė Tiranės e Athinės, Agolli u shpreh se i hap rrugėn, kėrkesave tė ngjashme nga tė tjera shtete tė Ballkanit. Sipas tij, nėse qeveria pranon ēdo kėrkesė, vendi do tė kthehej nė “varrezė masive”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Agolli, kritikon marrėveshjen pėr ndėrtimin nė Jug tė vendit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: