Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kur behesh nene te duket vetja e bukur.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kur behesh nene te duket vetja e bukur.   26/11/2008, 17:58

Keshtu thote Angelina Jolie, e cila vetem kur lindi filloi ti pelqente vetja perpara pasqyres. Mesa duket memesia i ka dhene fytyres se saj mė shumė karakter.
“E di se do tė duket absurde, por pėr herė tė parė kam qenė e lumtur me pamjen time kur jam bėrė nėnė”, ka thėnė Jolie.

Edhe pse te gjitha femrat (ose shumica) e kane frike plakjen aktorja e Changeling ka thėnė se nuk i trembet plakjes. Nga humbja e te emes vitin e kaluar nga kanceri, mesoi se femrat edhe ne nje moshe te madhe mund te duken te bukura e plot sharm.

“E dini ēfarė ėshtė e bukur? Nėna ime. Ajo ishte e bukur pėr mua, dhe dua te dukem si ajo kur te behem gjyshe.”, ka shtuar bukuroshja.

Brangelina kanė tre fėmijė tė adoptuar (Maddox, 7, Pax, 4, dhe Zahara, 3), dhe tre fėmijė biologjik (Shiloh, 2, dhe foshnjat binjake Knox dhe Vivienne).

* Ne Foto Angelina Jolie me te emen e ndjere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kur behesh nene te duket vetja e bukur.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: