Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 No Doubt ne horizont

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: No Doubt ne horizont   26/11/2008, 18:00

Ka shume gjasa per nje ribashkim te grupit, edhe me kerkesen e vokalistes Gwen Stefani, e cila, tashme mama e dy femijeve, eshte gati per tu nisur ne turne me grupin qe e beri te famshme. Qe prej 2004, karriera solistike e Stefanit ka lulezuar, jo vetem ne muzike por edhe si stiliste. Linja e saj e veshjeve L.A.M.B. eshte nje prej me te preferuarave ne SHBA.

Shume shpesh ka pasur lajme per nje ribashkim te grupit, por per arsye teknike, kryesisht lidhur me mosperputhje oraresh, bashkimi eshte shtyre. Mesa duket tani jane pjekur kushtet.

“Ka ardhur koha qe ti leme bebet ne shtepi, me dadot, dhe te nisemi ne turne. Me ka marre malli shume per ta. Gjithmone e kam ndjere mungesen e cunave”, ka thene Stefani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
No Doubt ne horizont
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: