Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mama karrierista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mama karrierista   26/11/2008, 18:05

Christina Aguilera ka deklaruar se nuk ka qene kurre e marrosur pas djemve. Edhe kur ishte me e re. Kėngėtarja thotė se qė ne moshe te re ajo i ėshtė pėrkushtuar karrierės muzikore dhe nuk i ka lėnė emocionet qė ta mbizotėrojnė. Dashurickat qoshkave nuk i ka shijuar kurre tamam

“Kurrė nuk kam kaluar nėpėr fazėn e tė qenit ‘e ēmendur’ pas ndonjė djali, sepse kam qenė gjithmonė e perqendruar nė punen qe bej, per te arritur me te miren. Edhe tani qe jam mama, vazhdoj te bej te njejten gje, edhe pse me jane shtuar impenjimet"

Urojme te mos e kete degjuar burri kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mama karrierista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: