Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēilli me fustane tė gjatė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēilli me fustane tė gjatė   28/11/2008, 02:39

Idetė e Amarda Toskės duket se i kanė lėnė pėrshtypje tė madhe kėngėtares joshėse, Ēiljeta Xhilaga, e cila pėrveē se e ka ndryshuar pamjen dhe duket mė bukur se kurrė, tashmė ka ndėrruar stil edhe nė tė veshur duke provuar fustanet e udhėheqėses sė "Portokallisė".
Fustanet pėr kompaninė, “Ami special event’s”, Amarda i blen nėpėr vende tė ndryshme evropiane, ndėrsa paraqitja skenike e Ēillit, tashmė bart shijen e Amit.

Njė element i tillė skenik mund tė konsiderohet si veēanti nė stilin e kėngėtares seksi, pėr tė krijuar njė stil kostumografik nė paraqitjet e saja, meqenėse njė gjė e tille veēmė ka rra nė syrin e publikut dhe kritikėve, dhe ėshtė pranuar mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ēilli me fustane tė gjatė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: