Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Presidenti Topi, vazhdon vizitėn e tij nė Turqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Presidenti Topi, vazhdon vizitėn e tij nė Turqi   28/11/2008, 02:55

Presidenti Bamir Topi, vazhdon sot ditėn e dytė tė vizitės sė tij nė Turqi. Sipas agjensisė sė lajmeve turke “Anadollia”, presidenti shqiptar dhe homologu i tij turk, Abdulla Gyl do tė diskutojnė rreth ēėshtjeve politiko-ekonomike si dhe mardhėniet nderkombėtare tė dy vendeve. Topi do tė vizitojė parlamentin turk, ku do tė marrė pjesė si i ftuar nderi nė seancėn parlamentare, ndėrsa mė pas do tė takohet me pėrfaqėsuesit e bizneseve nė Stamboll. Ndėrkaq presidenti Gyl, do tė shtrojė sot njė darkė nė nder tė homologut tė tij Topi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Presidenti Topi, vazhdon vizitėn e tij nė Turqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: