Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qeveria shqiptare, dėnon atentatet nė Indi.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Qeveria shqiptare, dėnon atentatet nė Indi.   28/11/2008, 03:00

Edhe kryeministri Berisha dėnoi sot ashpėr aktin barbar tė terroristėve nė Mumbai, tė Indisė, si pasojė e sė cilit humbėn jetėn shumė qytetarė tė pafajshėm dhe u plagosėn qindra tė tjerė. Sipas zyrės sė shtypit tė Kryeministrisė, Berisha bashkohet me dhimbjen e thellė tė familjarėve tė viktimave duke i shprehur atyre ngushėllimet mė tė sinqerta, si dhe i uron shėrim tė shpejtė tė plagosurve. "Ky akt ėshtė njė fakt tjetėr qė dėshmon se terrorizmi mbetet rreziku kryesor pėr jetėn e njerėzve tė lirė dhe se lufta me vendosmėri kundėr tij ėshtė vendimtare pėr tė fituar betejėn kundėr armikut aktual mė tė egėr”, pėrfundon Berisha mesazhin e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Qeveria shqiptare, dėnon atentatet nė Indi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: