Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dobjani: Padia penale e policisė sė Shkodrės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dobjani: Padia penale e policisė sė Shkodrės   28/11/2008, 03:03

Zyra e Osbe-sė nė Shqipėri, shprehu sot mbėshtetje pėr Avokatin e Popullit. Ambasadori Robert Bosh, duke folur mbi padinė penale tė policisė e Shkodrės, vlerėsoi punėn e uniformave blu, por shtoi se herė pas here, bėhen gabime, tė cilat duhen kontrolluar. “Avokati i Popullit” ėshtė i pazėvendėsueshėm dhe dėnojmė ēdo akt dhune”, - theksoi Bosh, pas takimit me shefin e kėtij institicioni, Emir Dobjani. Ky i fundit, kėrkoi qė rasti i Shkodrės, tė mos instrumentalizohet politikisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Dobjani: Padia penale e policisė sė Shkodrės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: