Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fillon protesta e LSI-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fillon protesta e LSI-sė   28/11/2008, 03:04

Lėvizja Socialiste pėr Integrim, ka nisur prej afro 15 minutash tubimin e paralajmėruar nė sheshin “Skėnderbej”, nėn moton “Vota ėshtė e shenjtė”. Protestės i janė bashkuar pėrfaqėsues tė partive tė tjera politike, tė PDK-sė, partisė PS-91, Aleancės Demokratike, Lėvizjes pėr Zhvillim Kombėtar, shoqėrisė civile si dhe komitetit pėr mbrojtjen e Kushtetutės, tė cilėt po shprehin mbėshtetjen e tyre pėr votėn e lirė. Pas pak ēastesh, pritet tė marrė fjalėn kryetari i LSI-sė, Ilir Meta. Ndėrkohė, burime zyrtare nga LSI thanė sot pėr Top Albania Radion se nė pėrfundim tė tubimit, protestuesit do t’i drejtohen selive tė Kryeministrisė dhe Presidencės, pėrgjatė bulevaredit Dėshmorėt e Kombit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Fillon protesta e LSI-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: