Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 A e Urren personin qe njehere keni dashuruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   3/12/2008, 00:51

Kurrsesii Razz
Eshte nje plag,qe sherohet , hehehe
Jeta eshte e tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   3/12/2008, 12:07

Po edhe mund ta urrej, heh mvaret nga ajo se per qka jena nda.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   21/1/2009, 20:12

Jo nuk e urej,por thjeshte sdua as qe te mendoj per ate te kaluaren [b][i]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   22/1/2009, 23:16

Mas miri.. hahahaha cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   23/1/2009, 11:16

BoraBardh po ti e kishe urrejt personin qe e kishe dasht me heret Razz Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   24/1/2009, 01:46

Kurrsesi, per qka me urrejt?! .. jo nuk mbaj inat un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   10/6/2009, 19:15

heheheeh paj edhe mund ta urrejjjjjj se di keshtu po mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A e Urren personin qe njehere keni dashuruar   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A e Urren personin qe njehere keni dashuruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: