Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   3/12/2008, 00:59

Hmm.. Un mendoj se krejt ne varet nga ajo dashuria e atehershme .

Qka mendoni?Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   3/12/2008, 12:04

Po edhe un ashtu mendoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   21/1/2009, 20:07

Po ka mundesi,vetem nese te dy palet ndjejn diqka per njerin tjetrin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   30/1/2009, 17:55

Pershendetje.


Natyrisht qe ka mundesi qe miqesia te kthehet ne dashuri. Dhe kjo eshte dicka e dukshme ne ditet e sotme qe shumica e rasteve miqsore perfundojne me martesen e dy miqve te meparshem dhe kjo ndodh pasi miqesia ka perfunduar ne dashuri. Kjo nuk eshte dicka e pamundur dhe mesepaku sot ne keto rrethana demokrate.

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   9/3/2009, 21:52

Ajo dashuri e cila ka ardhur nga miqėsia, mendoj qė vėrtet do kishte me qen mė funksionale dhe mė e qėndrueshme, vjen pyetja PSE?!

Sepse qė tė dyt nihen mė shumė, mbasi kanė qen miqė mė par dhe tek ata ka lindė dicka dhe e kanė par vetėn qė janė pėr njeri tjetrin e kėshtu do jetė mė mirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 25
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   10/6/2009, 19:17

hmmm po mund te kthehet miqesija ne dashuri esht nje gje qe ndodh shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   11/3/2012, 17:37

Edhe une mendoje se nga miqesia mundet me shenderrue ne dashuri,mbasi te dyte do te jene te gatshme te kalojne ne raporte te dashurise pra eshte mundshme pajtohem me Leoniten ne ket aspekte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
shaban cakolli
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 87
Age : 33
Location : gjermani
Registration date : 14/09/2012

MesazhTitulli: Re: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   14/9/2012, 17:03

nje miqesi e mire ndikon qe mes te rinjeve te jene teresisht te njihen cilesite e personaliteteve,madje nese keto jane te deshiruara ,te rrembejne shpirtin per nje dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Kthehet Miqesia ne Dashuri ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: