Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Funny

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Funny   6/12/2008, 02:00

Tradhtia

Vjen Faza nė shtėpi dhe e gjen Rrustėn nė dhomė tė fjetjes me njė grua tjetėr. E kap pėr penis dhe e tėrheqė deri nė garazh. Ia vendos penisin nė mengene dhe e shtrėngon fort. E nxjerr dorezėn e mengenesė dhe kap sharrėn nė dorė. Rrusta fillon tė bėrtas:
- Ngadalė moj, ēfarė po bėn? Mos po do... pėr shkak tė njė imtėsie, tė ma kėpusėsh?
Me buzėqeshje hakmarrėse nė fytyrė Faza i thotė:
- Kush unė a, jo more Rrustė, ti do ta bėsh atė. Unė vetėm do t’ia fus flakėn garazhit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:00

“Lopa”

Njė burrė e thėrriste gruan e tij gjithmonė lopė. Njė ditė ajo hidhėrohet shumė, e padit dhe e fiton rastin. Gjykatėsi ia ndalon burrit qė ta thėrras ashtu, pėrndryshe shkon nė burg. Kur arrin nė shtėpi, gruaja fillon ta provokoj:
- Eeee, nuk guxon tė mė thėrrasėsh mė lopė!
E burri ia kthen:
- Pusho, oj grua, mos mė shtyj tė tė godas nė mes brinjėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:01

Ministri i ardhshėm

E kapin policėt njė fėmijė duke thyer njė kioskė.
- Djalosh e hėngre! – i thotė njėri prej policėve.
Djaloshi, ua kthen:
- Ani, se do ta hani edhe ju kur unė tė bėhem ministėr!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:01

Gishti

Njė burrė i moshuar, i pasur martohet me njė vajzė tė re. Vjen nata e parė e martesės...
- I dashur, a do tė duhemi tani egėrsisht...
Nė kėtė ai ngre dorėn me gishta tė ndarė.
- Ēka, pesė herė a?
- Jo, por zgjedh gishtin cilin e do!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:01

Impotenca

Lexon diku plaku se buka ėshtė ilaē i mirė kundėr impotencės, prandaj mėsynė nė furrė:
- Ju lutem pesė kilogramė bukė!
Furrtari:
- Ēka po ju duhet aq shumė bukė, do tė ju forcohet!
- Atėherė mi jep 15 kilogramė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:02

Eltemja e katit tė tretė!

Vjen burri nė shtėpi dhe plot gėzim i thotė gruas:
Ai fqinji ynė i ri po flet nė kafene se i ka palluar tė gjitha gratė e kėsaj ndėrtese, pėrveē njėrės!
Sigurisht se je ti ajo – e pyet burri me kureshtje.
Jo bre ēfarė – sigurisht ėshtė ajo eltemja e katit tė tretė...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:02

Petulla nė prapanicė!

Po ecėn Shuli rrugės me petull nė prapanicė...
E takon Rrusta dhe e pyet:
Aman Shul, po ēka po bėn ashtu?
Shuli pėrgjigjet:
Po isha te stomatologu, dhe ai pasi ma rregulloi dhėmbin - mė tha tė ha me anėn e kundėrt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:02

Gruaja elegante!

Gruaja elegante ėshtė ajo qė vishet me kredit-kartelė, ndėrsa zhvishet me para tė gatshme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:03

Parajsa dhe ferri!

Pėrse nė parajsė gjenden vetėm 10% tė femrave? Po tė kishte mė shumė – parajsa do tė shndėrrohej nė ferr...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   6/12/2008, 02:04

Do t’mė mungosh shumė!

E dashur mė duhet tė tregoj njė tė vėrtetė tė tmerrshme.
Firma ka bankrotuar, babai me la pa hise, veturėn e kam bėrė llom. A do t’mė duash ende?
Natyrisht i dashur – vetėm se do t’mė mungosh shumė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/12/2008, 02:58

GjilpanaDy gjipara ne rruge per shtepi nga nje party,duhe hecur ashtu nje kohe e shofin nje iriq.
Kur po i thot njera tjetres, "shiko shiko! Me mire qe hecum,nuk do kishim vend edhe ne dy me kete Autobus"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   10/12/2008, 16:39

qy qy femrat i paskan ba ferr Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   11/12/2008, 00:15

Hahaha , oj qike normal qe femrat jena therra, e explodojm na me dasht :D


veq mdoket se paske kuptu foren e iriqit a .. hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   11/12/2008, 14:36

hahaha po osht normal qeqdokush e bron gjinin e vet qy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   11/12/2008, 17:07

Qika Qikaa , Lum bafsha un per juve, po leni gjinit se ske forja per gjini.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   29/12/2008, 05:21

BoraBardh e kane kuptu foren por nuk ju pelqen Kuptimi hehe

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Zgjidhe Martesen   20/1/2009, 00:36

E vetin nje njeri a me par e kishe marr per grua mesuesen apo motren medicinale?ai pergjigjet:mesuesen!pseee?
Ai pergjigjet :sepse mesuesja gjithnje thot:hajde ta perserisim edhe nihere ndersa motra medicinale thot:hajde tjetri!!!


lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Cullaki   20/1/2009, 00:39

U kon njoni cullak edhe u shku n Kafe edhe u ardh kamarieri me mar porosin edhe nuk ja ka nda syt hiq kamarieri. E vet ky cullaki,
kamarierin : qa mi ke hap syt kshtut ? Kamarieri i thot: jo sen veq tkqyrsha ku munesh mi pas paret Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vorret   20/1/2009, 00:41

E ka pas njoni shpin te vorret edhe u tut shum me kalu ka vorret edhe nihere ka prit derisa vjen dikush e qon ne shpi ... vjen ni plak edhe ja bon ky djali a bon bre me me percjell deri ne shpi se po tutna po more ja bon plaku... kur shkon ne shtepi ky djali ja bon flm shum ...ky plaku ja bon ska perser se edhe une jom tut kur jom kan gjall...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Antena   20/1/2009, 00:43

Njani kerkonte femer te persosur per martese ajo duhej te kishte, koken si amerikane, trupin si italiane dhe kembet si japoneze, pasi refuzon disa sosh, njera qe ishte ne radhe i thote: kam degjuar kushtet tua por a bon ta shoh ate sendin tend njehere, pasi e sheh ajo ja kthen: qysh po mendon ti me qate antene te dredht ty me ti nxan tri kontinente a?

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Katunarja   20/1/2009, 00:47

ish kan njeher nje katunndare dhe fejohet me nje te qytetit dhe hyn ne nje emeltore dhe kur te vjen kamanjeri ithot ky dlai ;mua nje moll lengje kjo vajza ithot ; mua nje kill rrush

Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   20/1/2009, 17:49

hahahahah "jo sen veq tkqyrsha ku munesh mi pas paret"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   22/1/2009, 23:23

Hahahahahhaa.. ooh Zoti jem Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   29/1/2009, 18:59

Gratė

Flasin tre miq.
I pari thotė:
- Gruaja ime ėshtė e fuqishme si luaneshė.
I dyti:
- Gruaja ime ėshtė e butė si flutur.
Derisa i treti thotė:
- E valla as gruaja ime nuk duket si qenie njerėzore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Funny   29/1/2009, 19:00

Gripi

Mjeku i flet njė vajze tė re:
- Ju ose keni grip, ose jeni shtatzėnė.
- Aha, sigurisht jam shtatzėnė, sepse thjesht nuk e di prej kujt kam mundur ta marr gripin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Funny   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Funny
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: