Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Burri i Winehouse kėrkon 2 milionė dollarė pėr ndarje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Burri i Winehouse kėrkon 2 milionė dollarė pėr ndarje   8/12/2008, 21:15

Burri i kėngėtares Amy Winehouse, i cili ėshtė njė i varur nga droga, raportohet se kėrkon marrėveshje divorci tė vlefshme 2 milionė dollarė, nga kėngėtarja problematike.Blake Fielder-Civil, i cili ėshtė duke shėrbyer burgun 27-mujor pėr agresion dhe thyerje tė ligjeve, javėn e kaluar ka thėnė se nuk ėshtė ‘i interesuar nė paratė e Amyt’.

Por burime tė afėrta me Winehouse bėjnė tė ditur se Blake ėshtė duke kėrkuar para pėr tė hequr dorė nga martesa.

“Blake ka kėrkuar nga menaxheri i Amyt njė milionė funte (2 milionė dollarė) pėr tė hequr dorė nga martesa dhe tė mos shkruajė ndonjė libėr ku do tė zbulojė sekretet e tyre. Ai ėshtė shumė dyfytyrėsh. Ai kėrkon tė fitojė. Paraja ėshtė forca e tij drejtuese”, ka thėnė njė burim pėr The News of The World.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Burri i Winehouse kėrkon 2 milionė dollarė pėr ndarje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: