Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rezarta edhe piktore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rezarta edhe piktore   8/12/2008, 21:19

Rezarta Shkurta ka vazhduar me befasitė e saja. Biondja e cila nga Missi u shndėrrua nė kėngėtare, pėr tė marrė mė vonė edhe rolin e dizajneres, ndėrsa sė fundmi ajo ka zbuluar njė tjetėr talent, ajo ėshtė piktore.Nė mesin e javės qė shkoi, Rezarta ka promovuar kėngė e saj mė tė re “Nė parajsėn
time” me kompozim tė Genti Lakos, por nė tė njėjtin eveniment ajo ka zbuluar edhe disa piktura tė saja, ku dominonin portretet.

Ceremonia e promovimit tė kėngės dhe pikturave ėshtė mbajtur nė Durrės ku nuk kanė munguar emra tė njohur nga bota e muzikės, spektaklit dhe jetės publike.
Rezarta Shkurta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rezarta edhe piktore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: