Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Baldwin lut fansat qė ta pėrcjellin serialin nė telashe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Baldwin lut fansat qė ta pėrcjellin serialin nė telashe   10/12/2008, 15:21

William Baldwin ka kėrkuar nga fansat qė ta shpėtojnė serialin televiziv "Dirty Sexy Money", pasi qė ekziston frika qė tė ndėrpritet transmetimi i tij.


Gjatė pjesėmarrjes nė emisionin “Today”, aktori ka kėrkuar nga fansat qė ta pėrcjellin serialin, tė cilin e transmeton rrjeti televiziv ABC, duke marrė parasysh se disa seriale tjera janė ndėrprerė si shkak i problemeve ekonomike.

“ABC ka ndėrprerė transmetimin e ‘Eli Stone’ dhe ‘Pushing Daisies’, ndėrsa ky i fundit ka marrė 12 nominime Grammy... Edhe seriali ynė ėshtė nė telashe. Nėse ju jeni njė fans i tij kėrkoj qė ta pėrcillni atė nė javėt e ardhshme. Ju kėshilloj qė tė shkoni nė ABC.com dhe tė klikoni te seriali ‘Dirty Sexy Money’”, ėshtė shprehur Baldwin.


William Baldwin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Baldwin lut fansat qė ta pėrcjellin serialin nė telashe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: