Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jo te gjithe mund te behen homo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Jo te gjithe mund te behen homo   10/12/2008, 16:50

James Franco eshte bashkeprotagonist me Sean Penn ne filmin me te ri 'Milk' i cili nder te tjera ka edhe nje skene seksi mes te dyve. Mirepo ai nuk eshte ndjere fare rehat ne xhirimin e ketyre skenave te nxehta (nese mund te quhen te tilla). Akoma me keq kur Penn ka kerkuar qe skena e seksit te ishte me e plote.
Franco luan rolin e tė dashurit homoseksual tė Milk (Sean Penn). Personazhi i tij quhet Scott Smith dhe ky film ka regjine e Gus Van Sant. Sipas skenarit ai duhet thjesht te puthej me Penn, por ka 'ngrire' kur ky i fundit i ka kerkuar ta 'shtrijne' me teper kete skene me doza seksuale.

“Nė skenarin origjinal kishte vetėm njė skenė ku duhej tė putheshim. Njė muaj pasi nėnshkrova tė luaja nė film, Gus mė dėrgoi njė tjetėr skenar nė tė cilin pėrfshihej njė skenė e plotė seksuale. Mė tregoi se kjo kishte qenė ideja e Sean-it” ka treguar aktori per median.
Presim te shohim nese filmi do te kete te njejtin sukses si BrokeBack Mountain (2005) me protagoniste Heath Ledger dhe Jake Gyllenhaal, nje film qe fitoi Oscar me 2006.
Te tjere aktore ne film jane Emile Hirsch (The Girl Next Door) dhe Josh Brolin (No Country for Old Man) dhe premiera e tij eshte te premten e kesaj jave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Jo te gjithe mund te behen homo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: