Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Watts si Rosa e Titanikut.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Watts si Rosa e Titanikut.   10/12/2008, 16:52

Naomi Watts (The Ring) do te zhvishet fare fare per nje tablo qe do te pikturohet nga nje artist australian. Ju kujton paksa skenen e Titanic kur Leo Di Caprio pikturon nudo Kate Winslet ose Rosen.
Artisti ne fjale qhet David Bromley dhe eshte i famshem per portretizimet nudo te femrave VIP. Ai ka 'punuar' edhe Kylie Minogue dhe eshte shprehur shume i lumtur per 'po'-ne e aktores.

“Mendoj se eshte forma perfekte per nje pune te mire. Naomi ka sy te mrekullueshem dhe nje veshtrim magjepses. Eshte gjithashtu nje prej aktoreve te mia te preferuara"

Nuk ka akoma nje date per kete por dihet se per te patur forma me te mira, Naomi do te pozoje pas lindjes se femijes se saj te dyte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Watts si Rosa e Titanikut.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: