Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Hudson i kthehet punės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jennifer Hudson i kthehet punės   11/12/2008, 00:07

Jennifer Hudson i ėshtė kthyer punės nga mungesa e saj pėr shkak tė tragjedisė familjare, me ē’rast ia vranė nėnėn, vėllanė dhe nipin.


Kėngėtarja/aktorja do tė fillojė xhirimin e kripit tė ri pėr kėngėn “If It Isn't Love” javėn e ardhshme nė Los Angeles.

27-vjeēarja ėshtė dashur tė fillojė xhirimet e kėngės mė herėt, por nė atė kohė u gjetėn tė vrarė nėna e saj, Hudson Donerson dhe vėllai Jason Hudson nė shtėpinė e tyre nė Chicago, ndėrsa tre ditė mė vonė u gjet trupi i nipit shtatėvjeēar Julian King nė njė pjesė tjetėr tė Chicagos.


Jennifer Hudson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jennifer Hudson i kthehet punės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: