Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qka Mendoni Pėr Mua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Qka Mendoni Pėr Mua   11/12/2008, 23:23

study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ajdeiktani
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 48
Location : corfu
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   11/12/2008, 23:29

Vajze me temperament dhe sexi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   12/12/2008, 02:24

Mendoj se je nje vajze shume e mire, e sjellshme, me nje kulture te lart, Dhe kryesorja "Me zemer te bardh" Po ashtu je nje bukuroshe e madhe.
AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   12/12/2008, 19:35

ajdeiktani shkruajti:
Vajze me temperament dhe sexi....

Hahahaa.. Hėmmm.. Flm clown Rolling Eyes Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   12/12/2008, 19:36

AdmiraL™ shkruajti:
Mendoj se je nje vajze shume e mire, e sjellshme, me nje kulture te lart, Dhe kryesorja "Me zemer te bardh" Po ashtu je nje bukuroshe e madhe.
AdmiraL

Flm shumė ! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   13/12/2008, 16:46

Skom fjale mat mir se ti skemi me gjet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   14/12/2008, 03:01

ProfessionaL shkruajti:
Skom fjale mat mir se ti skemi me gjet.
Flm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
Albulena

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   14/12/2008, 05:04

Mendoj qe je shum e mir si xemel -> Zemer duartrokitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   14/12/2008, 21:47

Albulena shkruajti:
Mendoj qe je shum e mir si xemel -> Zemer duartrokitje
Flmm Lenaa Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   18/12/2008, 17:43

BoraBardh ska perse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
AdmiraL

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   24/12/2008, 19:21

Yllnesh je Very Happy

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   25/1/2009, 18:00

BoraBardh ste njohe mire,por nga postimet e tua je Perkect me vjen mire per tyy. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
Bukuroshja

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   25/1/2009, 18:00

BoraBardh Perfeckt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   25/1/2009, 20:48

Flm,Bukuroshja =)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Igli
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 2
Age : 29
Location : Tirone
Registration date : 08/03/2011

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   8/3/2011, 14:32

qe paske emnin shum seksi Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   9/4/2011, 21:56

Igli shkruajti:
qe paske emnin shum seksi Razz lol!
Razz edhe ti lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka Mendoni Pėr Mua   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qka Mendoni Pėr Mua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Thashetheme-
Kėrce tek: