Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Single Ladies”, singli mė i mirė i vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: “Single Ladies”, singli mė i mirė i vitit   12/12/2008, 19:26

Singli i Beyonce Knowless, “Single Ladies”, ėshtė emėrtuar Singli mė i Mirė i Vitit 2008 nė njė votim tė ri tė magazinės Rolling Stone.Singli i cili arriti numrin njė nė Billboard Hot 100 gjatė javės sė kaluar, ka mposhtur dy hitet, atė tė Rihannas, “Disturbia” dhe atė tė Katy Perryt, “I Kissed A Girl”, pėr tė marrė kryesimin e hitlistės sė magazinės sė famshme.

Edhe burri i Beyonce, Jay-Z, po ashtu ka lėnė gjurmėt e tij nė kėtė votim, pasi kėnga e tij “Swagga Like Us”, njė bashkėpunim me reperin T.I., ėshė renditur e 22-ta nga 100 kėngėt e vitit.

Top 10 ėshtė ky:
1. Beyonce Knowles - Single Ladies (Put A Ring On It)
2. Santogold - LES Artistes
3. MGMT - Time To Pretend
4. Blitzen Trapper - Furr
5. Lil Wayne - Lollipop
6. Beck - Gamma Ray
7. Estelle feat
. Kanye West - American Boy
8. My Morning Jacket - I'm Amazed
9. Coldplay - Viva la Vida
10. T.I. - No Matter What
Beyonce Knowless
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
“Single Ladies”, singli mė i mirė i vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: