Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Qato, luan nė takimin prej 500 mijė dollarėsh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Qato, luan nė takimin prej 500 mijė dollarėsh   14/12/2008, 05:11

500 mijė dollarė do tė jetė vlera e takimit tė boksit pėr titullin botėror WBF, qė do tė mbahet nė Uashington, mes shqiptarit Kreshnik Qato dhe latinoamerikanit me pasaportė amerikane, Dejvid Estrada. Sipas organizatorėve tė takimit, njė tė tretėn e kėsaj shume do ta mbulojė pala shqiptare qė sponzorizon Qaton dhe pjesėn tjetėr pala amerikane. Boksieri nga Durrės e ka fituar kėtė titull nė qytetin e tij tė lindjes, nė ndeshjen e fundit tė zhvilluar dhe tashmė i duhet ta mbrojė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Qato, luan nė takimin prej 500 mijė dollarėsh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: