Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aguilera:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Aguilera:   14/12/2008, 21:51

Ylli i muzikės pop, Christina Aguilera, thotė se ajo vazhdon t’i mbajё kёmbёt nё tokё duke e bindur veten se nuk ёshtё mjaft e mirё.


Krijuesja e hitit “Dirrty”, e cila lindi fёmijёn e parё tё saj mё herėt gjatё kėtij viti, thotė se duke vazhduar qėllimet e saj nё karrierё, ajo e ka penguar veten nga dalja prej binarёve.

“Pёrpiqem vetėm tё qėndroj e fokusuar nё qėllimet e mia. Nuk mё pėlqen tё ndjehem shumё komforte. Njё herё kur fillon tё ndjehesh komforte me suksesin tuaj, atёherё ai mund tё fillojė tё largohet nga ju”, ka thёnё Aguilera.

“Mendoj se ёshtё e rёndёsishme njeriu tё vazhdojё t’i nxjerrё qėllime vetes. Pёr mua kam shumё gjёra pёr tё bёrё”, ka shtuar kёngёtarja.
Christina Aguilera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aguilera:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: