Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Klum ka ambicie tė vallėzimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Klum ka ambicie tė vallėzimit   14/12/2008, 21:54

Heidi Klum dėshiron tė konkurrojė nė garėn televizive pėr talentė tė rinj "Dancing With The Stars".Supermodelja e cila ėshtė e martuar me kėngėtarin Seal, dėshiron ta provojė veten dhe aftėsitė e saja tė vallėzimin nė shoun televiziv amerikan.

“Mė pėlqen vallėzimi. Ėshtė shumė elegant dhe fustanet janė shumė tė bukur. Do tė kisha pasur dėshirė tė merrja pjesė nė shoun 'Dancing With the Stars'”, ėshtė shprehur bukuroshja.


Heidi Klum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Klum ka ambicie tė vallėzimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: