Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Knowless ėshtė ‘e pistė’ nėpėr shtėpi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Knowless ėshtė ‘e pistė’ nėpėr shtėpi   15/12/2008, 19:40

Ylli i muzikės r’n’b, Beyonce Knowless, thotė se ndjehet mė seksi pėr burrin e saj Jay-Z kur sillet vėrdallė nėpėr shtėpi me kėmbė tė zbathura dhe me flotė tė prishura.27-vjeēarja rrallė shihet nė publik pa ndonjė veshje glamuroze dhe thotė se ėshtė e dhėnė pas takave tė larta. Por, ajo ėshtė ndryshe nė jetėn e saj nė shtėpi.

“Ndjehem shumė seksi kur eci nėpėr shtėpi kėmbėzbathur dhe me flokė tė ērregulluara. Lidhja jonė ėshtė shumė e lirė. Ne e respektojmė njėri-tjetrin. E dini, dikush ju do me mėnyrėn se si ju trajton. Ndonjėherė mendoj si mashkull. Nėse bėj diēka keq, nuk emocionohem”, ka thėnė Beyonce.Beyonce Knowless
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Knowless ėshtė ‘e pistė’ nėpėr shtėpi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: