Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dashuria italiane e Geri Halliwell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Dashuria italiane e Geri Halliwell   16/12/2008, 20:20

Geri Halliwell ka njė tė dashur tė ri. Mėsohet se ish-anėtarja e grupit “Spice Girls”, e cila sė fundmi ėshtė ndarė nga ish-partneri i saj, Ivan 'Flipz' Velez, ėshtė nė njė lidhje tė re me njė italian.Ēifti ėshtė fotografuar duke u puthur nė njė eveniment tė Roberto Cavallit nė Firence tė Italisė, ndėrkohė qė janė parė sėrish sė bashku nė shoping dhe duke drekuar.

Kėngėtarja 36-vjeēare e cila ka njė vajzė dyvjeēare, Bluebell, nga njė lidhje e mėparshme me shkrimtarin britanik, Sacha Gervasi, mendon se dashuria me Ivan ishte mirė deri sa zgjati, mirėpo ajo nuk mund ta pėrballonte lidhjen nė largėsi, prandaj vendosi t’i japė fund.

Geri Halliwell
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dashuria italiane e Geri Halliwell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: