Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Richie nuk bashkėpunon me Rihannan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Richie nuk bashkėpunon me Rihannan   16/12/2008, 20:20

Nicole Richie ka mohuar spekulimet se ajo ėshtė duke punuar nė njė album tė pėrbashkėt me Rihannan.Sė fundmi mediat kanė njoftuar se Rihanna dhe Kelly Osbourne janė duke i ndihmuar Richiet nė realizmin e njė solo albumi.

Mirėpo njė zėdhėnės i aktores ka thėnė se Richie nuk ėshtė duke pėrgatitur album dhe nuk ėshtė duke punuar me Rihannan, pavarėsisht se ajo ka respekt pėr kėngėtaren.Nicole Richie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Richie nuk bashkėpunon me Rihannan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: