Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Will Smith i gatshėm pėr dy filma tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Will Smith i gatshėm pėr dy filma tė ri   16/12/2008, 20:21

Aktori Will Smith ėshtė nė bisedime pėr tė pėrsėritur dy nga rolet mė tė suksesshme tė tij sė fundi, vazhdimet e filmave “Hancock” dhe “I Am Legend”.Tė dy filmat kanė qenė hite tė mėdha gjatė vitit tė fundit, secili duke fituar mė shumė se 500 milionė dollarė nėpėr kinematė anembanė botės. Andaj Smith, i cili kishte qenė producent dhe aktor nė tė dyja filmat, dėshiron tė rikthehet pėr vazhdimin e tyre.

“Ai ėshtė i gatshėm t’i realizojė tė dyja projektet. Producentėt pėrpiqen tė bindin aktoren Charlize Theron tė nėnshkruajė pėr filmin ‘Hancock’”, ka thėnė njė burim i afėrt me aktorin.

Filmi i ri “I Am Legend” raportohet se do tė jetė njė ‘parafilm’ i cili do tė tregojė ngjarjen e cila ka ēuar nė stoprien e filmit tė parė.
Smith nė filmin “I Am Legend”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Will Smith i gatshėm pėr dy filma tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: