Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ritchie fiton afėr 100 milionė dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Ritchie fiton afėr 100 milionė dollarė   16/12/2008, 20:22

Zėdhėnėsja e Madonnės ka njoftuar se kėngėtarja do t’ia japė afėr 100 milionė dollarė, tashmė ish- burrit tė saj, Guy Ritchie, pėr t’i dhėnė fund martesės sė tyre.Liz Rosenberg, pėrfaqėsuesja e Madonnės prej kohėsh, tė hėnėn ka njoftuar se ėshtė arritur marrėveshja pėr divorc, ndėrsa regjisori Ritchie do tė fitojė ndėrmjet 76 dhe 92 milionė dollarė nga kjo martesė.

“Kjo ėshtė pagesa mė e madhe qė ėshtė bėrė ndonjėherė pėr njė marrėveshje divorci”, ka thėnė Rosenberg.


Ēifti i divorcuar, Madonna dhe Ritchie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ritchie fiton afėr 100 milionė dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: