Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Libri i Vizitorėve

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Albania.123.st
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 25
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Libri i Vizitorėve   18/12/2008, 04:11


Ju Falenderojm pėr vizitėn tuaj nė faqen tonė. Kėtu mund tė lini ndoni koment.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   18/12/2008, 04:25

Pėrshėndetje per te gjith, kam kenaqesin te jem i pari qe do shenoj ne kete liber madheshtor te Web-faqes (Forum) Albania.forumotion.com.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Erzana
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   19/12/2008, 04:28

Eshte nje forum i bukur me dizajn perfekt dhe kom shume kenaqsin qe nje shqiptar te krijoj diqka te till. Urimeee Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerton
VizitorMesazhTitulli: Pershendetje nga Blertoni   20/12/2008, 00:35

Pershendetje dhe urime per kte forum te bukur qdo dit konsumoj me ore te tera ne kte forum duke lexuar lajme shum te mira.
Dhe nje here urime webmasterin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   23/12/2008, 14:35

Pershendetje o popull qysh jeni Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   3/1/2009, 23:09

Pershendetje per te gjith shpresoj qe kaloni mir dhe bukur njesoj si une heheheheh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Secrete
VizitorMesazhTitulli: Pershendetje   14/1/2009, 05:15

Po ProfessionaL na gjith jena mir kinse jocolor hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   15/1/2009, 00:06

Haha Secrete nuk ka pse te mos jesh mire Very Happy

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   16/1/2009, 05:53

Pershendetje per t'gjith shqiptaret n'vecanti vizitoret e rregullt e forumit me te madh shqiptar Albania.forumotion.com kudo qe jeni paqit fat dhe lumturi n'jet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   27/1/2009, 11:53

Pėrshendetje per te gjith juve Vizitor dhe juve antar ju uroj qe te kaloni nje dit tė bukur dhe te palodhėshme bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kokaina-63
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 5
Age : 28
Location : Gjithandej
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   27/1/2009, 15:25

Flm shum eXtr@_G!RlsS edhe ju kaloni sa ma mir nje pershendetje te madhe per ty ju ...Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   17/2/2009, 04:38

Pershendetje te medha edhe nga une,per te gjithe stafin dhe te ghithe anetaret e ketij forumi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   17/2/2009, 04:56

Pershendetje edhe per ty Bukurishja, Shfytezoj rastin ti pershendes te gjith Antaret dhe Vizitoret e Forumit Albania.forumotion.com.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   11/3/2009, 03:00

Flm Admin edhe ne te pershendesim ty cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admir
VizitorMesazhTitulli: ?   11/9/2009, 15:41

Qka keni ba bre admina pse e keni ndrishu portalin mduket se ma mir ishte qashtu, dhe tash palidhje se duhet me i kon i regjistrumun me i pa postet dhe temat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   17/9/2009, 20:35

Admir mos kaj se gjithqka bahet mir . Portali asht ne perpunimin e siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   8/10/2009, 04:08

Pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   15/10/2009, 09:31

Mirmengjesi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   15/10/2009, 22:41

hellooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   11/1/2010, 00:31

Pershendetjee te gjithve.......a eshte more dikush ketu apo askush????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jetoni
VizitorMesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   12/1/2010, 02:40

Cherry sa te dush hahhaahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SAMISHUT
VizitorMesazhTitulli: SHOQERIA   18/1/2010, 18:13

pershendetje per te gjithve un kam cef me fol me ni femer numri 1586 489 0201
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   4/2/2010, 19:29

I pershendes Vizitoret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   8/2/2010, 18:10

Pershendetje nga un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
abdylazi
VizitorMesazhTitulli: agimesha e ngujuar ne shtat shpella   14/2/2010, 18:13

[img] cyclops cat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Libri i Vizitorėve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Libri i Vizitorėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Libri i Vizitorve-
Kėrce tek: